۲۹ مهر ۱۳۹۹
به خانواده صمیمی لیمبیکسا خوش آمدید

مشاوره کسب و کار

به بخش مشاوره کسب و کار خوش اومدین


ممکن است بخواین کسب و کار خودتون رو به صورت فیزیکی یا اینترنتی شروع کنید یا برای افزایش فروش و مشتری و ایده های پولساز کسب و کار خودتون به مشاوره نیاز داشته باشین. در این بخش می تونید مشاوره انجام دهید تا بتوانید کسب و کار و مشتریان خود را گسترش دهید و برند خودتان رو به همه معرفی کنید.

در بخش راه اندازی و رونق کسب و کار همیشه مطالب زیادی مطرح می شود که نمیشه گفت همشون درسته و معمولاً بدون شناخت ظرفیت های بیزینس مورد علاقه شما، همچنان به راهکارهای قدیمی و تکراری و کلیت داده شده می پردازند که بخش اعظمی از آن مطالب فقط روی بعضی موارد جواب می دهد و نمی توان گفت اونا وحی منزلن و هرکسی که مطابق با اون موارد آموزش نبینه و عمل نکنه محکوم به شکسته. بلکه باید توی این مسیر بدون هیچ تعصب یا مطالب و آموزه های پیشین چشمامون رو باز کنیم تا درک عمیق تری از مطلب یا کسب و کار خودمون به دست بیاریم و صرف فقط طبق چیزهایی که بهمون یاد دادن یا گفتن عمل نکنیم.

برای اینکه سود زیادی به دست بیاری و کسب و کارت رو گسترش بدی باید اول به اون کاری که انجام میدی علاقه داشته باشی و عشق بورزی و انتخاب بیزینست صرف به خاطر رونق بخش بودن اون کسب و کار در زمان حال و حاضر نباشه چون این خودش به معنیه اولین شکسته. توی این مرحله باید باورهای درستت رو شروع کنی به ساختن.

دومین مرحله اینه که برای خودت لوگو و برندی انتخاب کنی که نشاندهنده اون کسب و کارت باشه و هرکسی با دیدن یا شنیدن نام کسب و کار و برندت، بفهمه که چه کاره ای و چه کاری قراره انجام بدی و در عین حال بهت احساس بهتری بدهد.

سومین مرحله پایه ریزی کسب و کار و معرفیش به دنیای پیرامونته که حتما باید با عشق و علاقه و ساختن باورهای درست برای خودت بهش بپردازی و از هرگونه تقلیدی برای بیان و گسترش کسب و کارت استفاده نکنی. بلکه باید خودت و ارزشمندیت رو به دنیا عرضه کنی و قدرت متافیزیکی درونت رو به حالت روشن بگذاری.

چهارمین مرحله هم اینه که مشتری ها رو جذب کنی که ارتباطش بیشتر با مرحله سومه. در این مرحله نیازی به فقط تبلیغات نداری و فقط کافیه مرحله سوم رو به درستی انجام بدی تا خود دنیا کار تبلیغات رو برات انجام بده و مطمئن باش اگه این مراحل رو به دستی انجام بدی، خود خدا مشتری ها رو که ارزش دارن رو به سمتت میاره. بدون اینکه زجر و عذاب بکشی و هزینه تبلیغات بدی و وارد رقابت بشی.

همین الان برای شروع کسب و کار از ما مشاوره بگیرید

برای دریافت مشاوره کسب و کار حتماً از طریق لینک موجود در پایین اقدام کنید و یادتون باشه که بعد از پرداخت هزینه، پیامکی تحت عنوان (نام و نام خانوادگی+مشاوره کسب و کار) رو به شماره موجود در قسمت توضیحات فرم پرداخت بفرستید.

مشاوره کسب و کار

۹۹۹ هزار تومان

روش پرداخت مستقیم کارت به کارت

لطفاً برای پرداخت کارت به کارت به شماره موبایل ۰۹۱۱۷۵۰۳۸۲۵ پیامی با عنوان (پرداخت مستقیم مشاوره+نوع مشاوره) بفرستید تا در اسرع وقت، شماره کارت و حساب بانکی معتبر برای پرداخت را اعلام نماییم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه تحقیقاتی لیمبیکسا می باشد