۳۰ تیر ۱۳۹۸
به خانواده صمیمی لیمبیکسا خوش آمدید

این بخش شامل سوالات پر تکرار و متداول اعضای سایت میباشد در ادامه مسیر سوالات پر ارزش تان را در قسمت دیدگاه های مطالب یا محصولات سایت مطرح نمایید.

کلمه “لیمبیکسا”به معنای “مانند لیمبیک” میباشد و عبارت لیمبیکسا از یک بخش مهم مغز به نام لیمبیک الگوبرداری شده است که نقش باورسازی و ارتباط قسمت های مختلف مغز را برعهده دارد.

لیمبیکسا در زمینه های باورسازی، قانون جذب، موفقیت، شکرگذاری در تمام جنبه های زندگی فعالیت می نماید. و تحقیقات گسترده ای در تمام زمینه های زندگی، درحال انجام است و تنها اطلاعات بسیار مفید و نتیجه بخش را دراختیارتان قرار میدهد.

هدف لیمبیکسا بهبود زندگی مردم با به کارگیری  از بهترین اصول باورسازی و قوانین کائنات حاصل از مطالعه وتحقیق فراوان است تا با استفاده از آن اصول باارزش، نتایج فوق العاده ای در زندگیتان بگیرید.

باور تکرار بسیار زیاد یک فکر است و آن چیزی که زندگی شما را میسازند باورهایتان هستند.

زندگی الان وگذشته تان در نتیجه باورهایتان بوده و آنچه که الان هستید نتیجه باورهایتان است و زندگی با پاسخ دادن به فرکانس باورهایتان مواردی از جنس باورهایتان را برای شما به وجود می آورد.

بله. آنچه که شما الان هستید حاصل باورهای قبلیتان است وشما از زمان تولد تا به این سن باورهایتان را خودتان انتخاب نکرده اید بلکه در نتیجه ی محیط اطرافتان ایجاد شده اند اما شما اکنون قادرید باورهایتان را تغییر دهید و باورهای جدیدی را جایگزین باورهای قبلیتان بکنیدتا رویاهایتان را زندگی نمایید.

با بهره گیری از جملات باورسازی درست و تکرار بسیار زیاد آن از طریق نوشتن و گوش کردن و دیدن و احساس کردن آن ها درون خود باورهای جدید را جایگزین باورهای قبلیتان می کنید.

همه روش ها نتایج فوق العاده ای دارند اما شما می توانید با استفاده از ایجاد فایل های حاوی باور های قدرتمند کننده نتیجه بهتری بگیرید که این فایل های صوتی آنقدر باید در گوش شما تکرار شوند تا وارد ضمیر ناخودآگاه شما شده و جزو باورهایتان گردند تا نتایج فوق العاده مشاهده شود.

خیر.شما می توانید ازفایل های باورسازی آماده دیگران نیز استفاده کنید چون راه و مسیرموفقیت برای همه افراد یکسان است و تنها تفاوت علایق افراد، باعث ایجاد موفقیت های مختلف در زمینه های گوناگون جامعه شده است .

درآینده از همین سایت مطالب بسیاری در زمینه باورسازی منتشر خواهد شد و تمام آموزش ها را نیز به شما ارائه خواهیم داد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه تحقیقاتی لیمبیکسا می باشد