۲۵ مرداد ۱۳۹۹
به خانواده صمیمی لیمبیکسا خوش آمدید

مطالب مشابه

5 1 vote
امتیازدهی به این مقاله
عضوسایت
اشاره به موضوع
guest
28 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین نظراتی بارأی زیاد
Inline Feedbacks
View all comments
rastin.azmun
rastin.azmun
5 ماه ها قبلبی

سلام. سلامتی و فایلی که الان ارائه دادین واقعاً به درد میخوره و کارسازه. تمرینات رو به صورت انجام دادم و احساس بهتری پیدا کردم که فوق العاده بوده و بنظرم این روش شکرگزاری یکی از بهترین روش هایی هستش که توی شرایط بیماری الان، همه بهش نیاز دارن و من به شخصه این فایلا رو به دوستام پیشنهاد دادم و از همه اعضا هم میخوام این کار رو انجام بدن تا همه با هم باعث بشیم این انرژی مثبت و شکرگزاری توی جهان پخش بشه و شاهد سلامتی همه آدما باشیم و البته با پخش این آگاهی ها خودمون هم گسترش پیدا می کنیم.

zohre.mhmdi
zohre.mhmdi
5 ماه ها قبلبی

تمرینات سلامتی توی این روزهای کرونایی یه کار خوب و خدمت بزرگی به جامعه ای هستش که داره با این بیماری روبرو میشه.
وقتی گوش دادن به فایلها تموم شد. اون سنگینی گلو و بدنم کم شد و احساس کردم یه انرژی متفاوت توی بدنم به راه افتاده
و به خاطر همین چندبار تمرینات رو انجام دادم تا سبکسبک بشم و زندگی کنم و کمی از افکار کرونایی راحت بشم و سمت افکار سلامتی جذب بشم.

مهشید زاهدی
مهشید زاهدی
4 ماه ها قبلبی

سلام.خیلی از این فایل و تمریناتتون لذت بردم و واقعا برای سلامتیم خیلی مفید بود و از شما برای این فایل تمرینی ارزشمند سپاسگزارم. اجرتون با خدا

saba.ruhi
saba.ruhi
4 ماه ها قبلبی

با سلام. واقعاً برای احساس کردن سلامتی خیلی به دردم خورد. وقتی روی هر کدوم از اندام ها جداگونه توجه و سپاسگزاری کردم. این احساس سلامتی رو توی کل بدنم تجربه کردم و باعث شده سلامتی نسبت به قبل خیلی خیلی بیشتر بشه چون یه انرژی قابل توجهی توی کل وجودم دارم احساس می کنم و این از نتایج تمریناته عالی سایتتون هستش

pedram.gh
pedram.gh
4 ماه ها قبلبی

سلام. فایل رو گذاشتم توی گوشم و شروع کردم به تجسم و سپاسگزاری. همینطوری که به این تمرینات ادامه می دادم یه شادابی ویژه ای توی بدنم احساس کردم که فوقالعاده لذت بخش بود و الان توی شرایط کرونایی تنها کار مفیدی هستش که میتونم دربرابر بدنم انجام بدم تا قدرت سیستم ایمنی من هم بهمراه چیزهای دیگه گسترش پیدا کنه.

azadeh
azadeh
4 ماه ها قبلبی

سلام. وقتی آدم این تمرینات رو هربار انجام میده فقط بدنش نیس که حال بهتری پیدا میکنه بلکه حال دلشم خوب خوب میشه. نمیدونم چه چیزی توی قدرت سپاسگزاری هستش که وقتی برای کار خاصی انجامش میدی. فقط روی اون موردی که براش سپاسگزاری انجام میدی تأثیر نداره بلکه کل زندگیت و هرچیزی که به تو یا درباره خودته و اطرافته هم تأثیر خیلی خیلی زیادی داره و بی خود نیست که بهش میگن معجزه سپاس.

rasoul.rahimi
rasoul.rahimi
4 ماه ها قبلبی

واووو….اولش جدیش نگرفتم اما دو تا تمرین رو که با هم انجامشون دادم یه تجربه جدید رو به دست آوردم که سلامتی و انرژی و عشق و …. به بدنم رو با خودش به همراه داشت و حاظرم دوباره انجامش بدم….دوباره و دوباره و دوباره…..تا زمانی که میتونم ادامه بدمش ادامش بدم.

mohammadamin
mohammadamin
4 ماه ها قبلبی

عنوان بسیار جالب و کاملی داره.
معجزه سلامتی را تجربه کنید و دقیقاً باعث میشه
تجربه کنیم معجزه رو. وقتی که اندام به اندام
سلول به سلول. سمت سلامتی حرکت می کنیم
و این معجزه سلامتی را هم به خودمان جذب
میکنیم.

farid.sh
farid.sh
4 ماه ها قبلبی

سلام. خداروشکر الان این فایل رو ارائه دادین و باعث شد اندام به اندام و ارگان به ارگان از هر کدام سپاسگزاری کنیم و باعث یک احساس عالی و قدرتمند شد. از شما هم سپاسگزارم. الان معجزه ۲۱روز سلامتی که توی سایت گذاشتین. چه تفاوتی با ااین تمرین داره؟

moh3n.kavu30
moh3n.kavu30
4 ماه ها قبلبی

معجزه سلامتی. معجزه ای بسیار عالی که یه 👍 باید بهش داد اما یه لحظه وایستید👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍….. باید بهش داد. چون روی شکرگزاری و ارتعاش سلامتی قدم میزاره و باعث میشه. سلامتی مثل جریان خون گردش داشته باشه….ممنونم از شما و خرسندم برای این تجربه سلامتی بی حدومرز💓

sanaz
sanaz
4 ماه ها قبلبی

سلام. بسیار عالی بود و یه انرژی بالا بهم هدیه داد. سپاس از شما💐🌷

naeem.saeedi
naeem.saeedi
4 ماه ها قبلبی

ممنون برای این تمرین. حال حسابی ازش گرفتم و با تمام وجودم ازتون سپاسگزارم💕💐

hamid
hamid
4 ماه ها قبلبی

علاقه زیادی به این تمرین دارم و سپاسگزار شما و سایت عالیتون هستم

mobina451
mobina451
4 ماه ها قبلبی

این خودش به تنهایی یه محصول هستش و ارزش زیادی داره و خوشحالم که به دستم رسید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه تحقیقاتی لیمبیکسا می باشد

28
0
عاشق افکار زیبای شما هستیم. لطفاً نظر بگذارید.x
()
x