۲۹ مهر ۱۳۹۹
به خانواده صمیمی لیمبیکسا خوش آمدید

مشاوره انگیزشی

به بخش مشاوره انگیزشی خوش اومدین.


گاهی وقتا حس و حال هیچ چیزی رو نداری و دوست داری که کسی حالت رو خوب خوب کنه و بهت انگیزه بده و بهت یادآوری کنه که چی هستی و قراره توی این زندگی چیکار کنی.

ارزشی که تو برای این دنیا و خداوند داری، خیلی خیلی بیشتر از اون چیزایی هستش که درباره ارزش انسان و آدم بودن میگن. کافیه همین جایی که الان هستی بری جلوی آینه و این نظم دقیق رو با چشمای خودت عمیق تر احساس کنی و ببینی.

عزیزم ارزشی که تو داری حتی از فرشته هام بالاتره و هیچ چیزی نمیتونه جلوی تو و قدرت هات رو بگیره و اگرم خواسته ای داری که دوست داری بهش برسی اینو بدون که اون خواسته بی دلیل توی وجود تو گذاشته نشده. بلکه یه دلیل قدرتمند داره و اونم اینه که خود خداوند میخواد تو به خواسته ارزشمندت برسی و خود خداوند میگه هر خوسته ای داری به این خاطر که من اون رو توی وجودت گذاشتم و همه اون چیزایی که برای رسیدن بهش نیاز داری رو در اختیارت قرار دادم.

خودت رو هیچ وقت کمتر ندون چون بیشتر از هر خواسته ای هستی و فقط نیاز داره به خودت بگی من و خدای من کافی برای هر خواسته ای هستیم و با تمام وجود و عشق به سمت اون خواسته هات پیش بری.

هر شرایطی یا هر گذشته ای که داشته باشی اصلاً مهم نیست. الان و اکنون و هرچیزی که توی این تایم وجود داره. مهمترین زمان و بهترین زمانی هستش که لازم هستش که زندگی کنی.

پس خودت رو هیچ وقت دست کم نگیر و اگه دوست داشتی یه مشاوره انگیزشی توپ با ما داشته باشی از طریق لینک پایین اقدام کن.

بعد از پرداخت هزینه حتماً به شماره ذکر شده توی بخش توضیحات پرداخت، پیامی تحت عنوان (نام و نام خانوادگی + مشاوره انگیزشی) بفرست تا پس از بررسی لازم بهت زمان مشاوره انگیزشی رو اعلام کنیم.

مشاوره انگیزشی

۴۹۹ هزار تومان

روش پرداخت مستقیم کارت به کارت

لطفاً برای پرداخت کارت به کارت به شماره موبایل ۰۹۱۱۷۵۰۳۸۲۵ پیامی با عنوان (پرداخت مستقیم مشاوره+نوع مشاوره) بفرستید تا در اسرع وقت، شماره کارت و حساب بانکی معتبر برای پرداخت را اعلام نماییم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه تحقیقاتی لیمبیکسا می باشد